ממליצים

בית / ממליצים

לקוחות ושותפים ממליצים על FVP

השירות של FVP ומוצרי החברה הנמצאים בחזית הטכנולוגיה מקבלים הערכה רבה בענף הרכב, משותפים ולקוחות ברחבי העולם. איגוד "National Hot Rod Association" הכריז על שותפות רבת שנים עם FVP ובחר במצברי החברה כמצברים המעודפים על האיגוד. גם נהג המרוצים Brian Brown הכריז: "Without FVP there wouldn’t be Brian Brown Racing"

קראו עדויות מבעלי חנויות, טכנאים, וצרכנים ותגלו מדוע כל כך הרבה לקוחות שלנו בחרו לסמוך על האיכות והערך של מוצרים FVP.

Automotive-Customer-Service

המלצות ממקור ראשון

 • יש לי רכב אמריקאי מסוג שברולט, כאשר הלך לי המצבר המליץ לי חשמלאי על מצברי FVP , את האמת המחיר בדיוק כמו המתחרים אבל ממש רואים אפילו באריזה של המצבר כי הוא ברמה אחת מעל כולם, עברו שנתיים ואני מאוד מרוצה, המצבר הקודם שלי היה מתוצרת "מקומית" , טורקיה והחזיק מעמד בדיוק עד אשר נגמרה האחריות.

  חיים לבנט
 • פעם ראשונה שאני מנסה את התוסף דלק שלכם. תוסף מטורף! לא רואה ולא ברמה של אף תוסף אחר בשוק.
  מדובר ברכב שהיה עושה 10.6 ליטר ב100 ק"מ, עכשיו הוא עושה 9.5 ליטר ל100 ק"מ
  פשוט פיצוץ!! ממליץ לכל אחד!

  בר יהודה
 • לא רחוק היום שFVP תהיה החברה הגדולה והנפוצה ביותר בארץ. מצברים איכותיים עם אחריות במחיר הוגן. ממליץ לכולם. חברה מדהימה שמכבדת את עצמה שירות מעולה ומוצרים מעולים. חברה מספר 1 בכל המובנים.

  רון חסיד
 • החברה אומנם ישראלית אבל האיכות והשירות של המצברים ושאר המוצרים לגמרי תוצרת ארה"ב!
  ממליץ בחום על FVP המותג שמשנה את האיכות בישראל!
  מי שמעוניין לטעום מהסחורה המשובחת של מצברים עם 24 חודשי אחריות ותוסף לדלק/שמן מוזמן להגיע אלינו לאוטו סטרט בע"מ ברחוב הבנאי 34 בחולון, מחכים לכם..!

  דדי זנדברג
 • אני לקוח נאמן שלהם כבר 5 שנים בכל המוצרים, המוצרים מעולים ועושים את עבודתם נאמנה. השנה שמחתי לפגוש את כל הצוות בתערוכת אוטומוטור, אין ספק כי השם FVP עוד ילך רחוק במדינת ישראל, ככל שאנשים יחשפו למותג ולמוצרים אנו נראה אותם בכל מקום.

  כיף לי לעבוד עם אנשים שנותנים את הלב דוגמת לורנס, מנכ"ל החברה שחרט על דיגלו איכות, שירות ואמינות ללא פשרות.

  דוד שמיר